×
Bosch Termotechnika Szkoli

X edycja programu Bosch Termotechnika Szkoli

Opublikowano: 29-05-2024

Bosch Home Comfort szkoli – Program edukacyjny
Zakończyła się X edycja programu Bosch Termotechnika Szkoli dla szkół średnich. W tym roku nasza szkoła, idąc za przykładem lat ubiegłych, również uczestniczyła w konkursie. Przypomnijmy, że konkurs Bosch Termotechnika Szkoli – program edukacyjny, składa się z trzech etapów i realizowany jest w formie testu.
Od 2014 roku Bosch Home Comfort prowadzi program edukacyjny we współpracy ze szkołami ponadpodstawowymi kształcącymi na kierunkach: technik gazownictwa, technik urządzeń sanitarnych i na kierunkach pokrewnych.
Celem jest poszerzanie wiedzy uczniów w zakresie ekologicznych urządzeń grzewczych i zrównoważonych źródeł energii. Uczestnicy zyskują przydatną na rynku pracy wiedzę ekspercką oraz biznesową i rozwijają swoje kompetencje. Wierzymy, że edukacja oraz rozwój młodych talentów zaprocentuje dla nich jeszcze lepszą pozycją na rynku pracy.
Jest to jeden z flagowych programów CSRowych Bosch w Polsce, który zyskał ogromną popularność wśród nauczycieli i młodzieży z całej Polski.
W dziesiątej edycji programu udział wzięło około 3000 uczniów z 43 szkół z całej Polski!
Nasza szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIIA technikum budowlanego:
Oliwi Benisz -uczennica w trzech testach w etapie szkolnym osiągnęła najwyższy wynik wśród swoich rówieśników
Dzierżęga Żaneta
Dziwoki Mateusz
Lazar Kamila
Skrzyńska Amelia
Oliwia otrzymała nagrodę na każdym z etapów, którą stanowiły elektronarzędzia firmy Bosch. Koordynatorem i opiekunem szkolnym była p. Kaźmierczak
Serdecznie gratulujemy

Skip to content