×

Wolontariat

Opublikowano: 25-03-2019

Drodzy Uczniowie
Członkowie Koła Wolontariackiego zachęcają Was i wszystkich niesamowitych pracowników naszej szkoły do włączenia się do akcji „Kiermasz dobrej książki – wspierający chore dzieci”. Jeżeli macie w domu ciekawe książki w bardzo dobrym lub dobrym stanie, to możecie je przynieść do opiekunki koła p. Luizy Peła. Zainteresowanych nabyciem ciekawych książek w przystępnej cenie zachęcamy do odwiedzenia strony akcji na facebooku” „Kiermasz dobrej książki – wspierający chore dzieci”.
Na pewno słyszeliście także o tragedii, jaka miała miejsce w Bełku. Wybuch butli gazowej, w wyniku której zmarł kolega naszych uczennic, a jego mama i brat stracili dobytek życia. Jeśli ktoś z Was chciałby wesprzeć tę rodzinę, to zachęcamy do włączenia się do zbiórki: środków czystości, produktów spożywczych, pościeli, ubrań (pani jest drobnej budowy i ma 165 cm wzrostu, jej syn: 140 cm wzrostu.
Przypominamy także o całorocznej zbiórce kawy, herbaty i ciastek dla mieszkańców żorskiego Hospicjum oraz zbiórce nakrętek, które przekazujemy dla Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Żorach.

Skip to content