×

Świąteczny Koncert Charytatywny 2019

Opublikowano: 24-11-2019

Fundacja Orange, Żorskie Towarzystwo Kulturalne „Kontrapunkt” oraz Miejski Ośrodek Kultury w Żorach po raz dziewiąty organizują „Świąteczny Koncert Charytatywny”.
Dochód z Koncertu Charytatywnego zostanie przekazany dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Żorach z przeznaczeniem na potrzeby dzieci niepełnosprawnych, chorych oraz w najtrudniejszej sytuacji życiowej.
W ramach akcji charytatywnej w dniu 14 grudnia 2019 roku odbędzie się: „Świąteczny Koncert Charytatywny”, Kiermasz Świąteczny – z udziałem uczniów żorskich szkół, Warsztaty Plastyczne – o tematyce świątecznej, Bufet Pachnący Świętami. Zachęcamy do wsparcia bufetu Pachnącego Świętami, potrzebujemy ciasta i ciasteczka, które zostaną sprzedane podczas trwania koncertu. Dla bezpieczeństwa bufet będzie prowadzony przez pełnoletnich wolontariuszy. O szczegóły można pytać nauczycieli: Ilonę Kaźmierczak oraz Luizę Pełę
Czekamy na prace wykonane przez Was, które będziemy mogli sprzedać podczas Świątecznego Koncertu Charytatywnego, aby pomóc dzieciom niepełnosprawnych, chorym oraz w najtrudniejszej sytuacji życiowej.

Skip to content