×
I Olimpiada Wiedzy o Procesie Inwestycyjno – Budowlanym

Sukces naszych budowlańców

Opublikowano: 28-04-2023

26 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli, odbył się finał ogólnopolski II Olimpiady Wiedzy o Procesie Inwestycyjno – Budowlanym.
Celem Olimpiady jest popularyzowanie wiedzy o Prawie budowlanym, jako jednym z najważniejszych aktów prawnych w procesie inwestycyjno – budowlanym.
W etapie szkolnym udział wzięło 1049 uczniów z 52 szkół, z 15. województw. Do drugiego etapu na szczeblu czterech okręgów awansowało 244 uczniów, zaś do finału ogólnopolskiego jury olimpiady dopuściło 28 uczniów. Udział w finale Olimpiady zwalnia uczniów z postępowania kwalifikacyjnego na pierwszy rok studiów na wybranych politechnikach.
W finale w Stalowej Woli, naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Kinga Wojnowska z klasy 3A oraz Jan Ryguła, Szymon Garus i Sebastian Sudoł z klasy 4TA. Wśród sześciorga laureatów Olimpiady znalazła się Kinga Wojnowska, która zajęła III miejsce. Opiekunem uczniów jest nauczyciel przedmiotów zawodowych budowlanych mgr inż. Barbara Brząkalik. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

II Olimpiada Wiedzy o Procesie Inwestycyjno – Budowlanym.

II Olimpiada Wiedzy o Procesie Inwestycyjno – Budowlanym.

Skip to content