×
Konkurs na projekt posadzki

Konkurs na projekt posadzki

Opublikowano: 23-11-2021
Przypominamy o konkursie na projekt posadzki!
Niedawno naszą szkołę odwiedził Witold Ruszczyński, absolwent, który 27 lat temu ukończył naszą szkołę, a obecnie jest właścicielem Firmy WITAN Centrum Podłóg specjalizującej się w wykonywaniu specjalistycznych i nowoczesnych posadzek z wykładzin, parkietu, żywic i betonu. Dodatkowo aktywnie działa na rzecz branży będąc Członkiem Zarządu i Rzeczoznawcą Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy i Inspekcji Handlowej w Katowicach. Do dziś, Przedsiębiorstwo WITAN Centrum Podłóg z Suszca, kilkakrotnie przyjmowało na praktyki uczniów z naszej szkoły.
Pan Witold przeprowadził ciekawe webinarium dla młodych ludzi z klas budowlanych. Zaprezentował szerokie spektrum swojej działalności gospodarczej zachęcając tym samym swoich słuchaczy do realizacji marzeń zawodowych i obranych dróg. Podkreślał, że warto wykonywać zadania życiowe i branżowe najlepiej jak każdy potrafi, ponieważ jest to fundamentem do osiągnięcia sukcesu w przyszłości.
Pan Witold Ruszczyński i jego syn – Jakub – są absolwentami naszej szkoły, w której spędzili ważne chwile swoich młodzieńczych lat. W technikum budowlanym zdobyli wiedzę branżową i nawiązali trwałe przyjaźnie, dlatego wyszli z propozycją wsparcia naszej szkoły i wyremontowania sali lekcyjnej w zakresie wykonania kilku różnych rodzajów posadzek. Planują też wzbogacić salę w sprzęt multimedialny, aby wszystko to stanowiło kompletną pomoc dydaktyczną dla uczniów zdobywających wiedzę w murach naszej placówki.
Przedstawiciele WITAN’a chcą zachęcić do realizacji tego przedsięwzięcia obecnie uczących się u nas budowlańców. W związku z tym ogłosili konkurs na projekt rozmieszczenia i wzór posadzki zaplanowanych z różnych materiałów posadzkowych. Osoby nie lubiące prac projektowych a odnajdujące się w pracach wykończeniowych również będą mogły pozyskać nowe umiejętności i kwalifikacje zawodowe przy realizacji tego przedsięwzięcia.
Wspomnimy, że za wyłonienie najlepszej pracy konkursowej przewidziana jest nagroda ufundowana przez firmę WITAN Centrum Podłóg . Więcej informacji można uzyskać u p. Ilony Kaźmierczak.
Zapraszamy do udziału w konkursie i poznawanie takich ludzi pozytywnie nakręconych do współpracy.
Może TEAM WITAN’a czeka właśnie na Ciebie?
Skip to content