×
Konkurs budowlany

Kolejny sukces budowlańców

Opublikowano: 25-04-2024

XX edycja Jubileuszowa
Wojewódzkiego Konkursu Prac Technicznych Uczniów Szkół Budowlanych, rok szkolny 2023/2024
Organizatorzy: Zarządy Oddziałów PZITB w Bielsku Białej , Częstochowie, Gliwicach i Katowicach oraz Koło PZITB przy Państwowych Szkołach Budownictwa – Zespole Szkół w Bytomiu.
Patronat nad konkursem: Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa z siedzibą w Katowicach
24 kwietnia br. poznaliśmy wyniki kolejnej edycji Śląskiego Konkursu Prac Technicznych organizowanego przez Koło Młodych przy PZITB w Katowicach.
Podobnie jak w ubiegłym roku Hanna Kaźmierczak i Kinga Wojnowska, uczennice naszej szkoły z klasy IVA technikum budowlanego, wygrały Wojewódzki Konkurs Prac Technicznych dla Uczniów Szkół Budowlanych.
Hanna Kaźmierczak zajęła I miejsce w kategorii prac budownictwo – technologia, podobnie jak w roku ubiegłym. Opiekunem z ramienia szkoły była p. mgr inż. Ilona Kaźmierczak.
A Kinga Wojnowska zajęła II miejsce w kategorii prac budownictwo – projektowanie. Opiekunami z ramienia szkoły była p. mgr inż. Brząkalik i p. mgr inż. arch. Marek Gawliczek
Dziewczynom gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie Technikum nr 1 oraz za ogromny wkład pracy i czasu włożonego w to, aby te prace konkursowe powstały i były na tak wysokim poziomie.

Skip to content