×
Bosch Termotechnika Szkoli

IX edycja programu Bosch Termotechnika Szkoli

Opublikowano: 25-05-2023

Zakończyła się IX edycja programu Bosch Termotechnika Szkoli dla szkół średnich. W tym roku nasza szkoła, idąc za przykładem lat ubiegłych, również uczestniczyła w konkursie. Przypomnijmy, że konkurs Bosch Termotechnika Szkoli – program edukacyjny, składa się z trzech etapów i realizowany jest w formie testu.
Od 2014 roku Bosch Home Comfort prowadzi program edukacyjny we współpracy ze szkołami ponadpodstawowymi kształcącymi na kierunkach: technik gazownictwa, technik urządzeń sanitarnych i na kierunkach pokrewnych.
Celem jest poszerzanie wiedzy uczniów w zakresie ekologicznych urządzeń grzewczych i zrównoważonych źródeł energii. Uczestnicy zyskują przydatną na rynku pracy wiedzę ekspercką oraz biznesową i rozwijają swoje kompetencje.
Jest to jeden z flagowych programów CSR-owych Bosch w Polsce, który zyskał ogromną popularność wśród nauczycieli i młodzieży z całej Polski.
W dziewięciu edycjach programu udział wzięło ponad 2700 uczniów z 40 szkół z całej Polski!
Nasza szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIIA o profilu Technik budownictwa:
Damian Górecki
Paweł Ćwięczek
Piotr Pinkawa
Konrad Klepek
Michał Goraus
Damian Brychcy
Najlepszy wynik na każdym z etapów uzyskał Damian Górecki. Nagrodami na każdym z etapów były elektronarzędzia firmy Bosch.
Serdecznie gratulujemy!

Skip to content