×

Wyniki egzaminów zawodowych

Opublikowano: 20-03-2020

Drodzy uczniowie,

w związku z wynikami egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie:

  1. uczniowie zdający w Formule 2017  („kwalifikacje dwuliterowe”) – logowanie do serwisu https://epkz.cke.edu.pl. Dane do logowania otrzymaliście składając deklaracje. Ponadto informacje o wynikach egzaminu przeprowadzonego w Formule 2017 zostaną wysłane do zdających poprzez email lub sms – dotyczy tych zdających, którzy podali swój numer telefonu lub adres email.
    Hasło można odzyskać na stronie logowania.
  2. uczniowie zdający w Formule 2012 („kwalifikacje jednoliterowe”) – w dniu dzisiejszym otrzymacie wiadomość przez dziennik z informacją czy egzamin jest zdany czy nie. Jeśli nie zdany to na stronie oke jest informacja jak złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec –lipiec 2020 r.
    http://deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2020 r.

W poniedziałek, tj. 23 marca 2020 r., w razie wątpliwości można zadzwonić na telefon stacjonarny szkoły 32 43 42 626 w godzinach 9.00 – 12.00 i uzyskać potwierdzenie podając 4 ostatnie cyfry numeru pesel.
W związku z ochroną danych osobowych informacje nie będą przekazywane w inny sposób.

Proszę nie przychodzić osobiście do szkoły w związku z zachowaniem procedur bezpieczeństwa w sytuacji związanej z pandemią COVID-19.

Aneta Polok
Dyrektor ZSB-I w Żorach

Skip to content