×

JUNKERS BOSCH SZKOLI

Opublikowano: 26-05-2019

Zakończyła się V edycję programu „Junkers Szkoli”. W tym roku w konkursie „Junkers szkoli” wzięło udział 26 szkół w całej Polsce.
Najwyższą liczbę punktów w naszej szkole uzyskał Piotr PACLER .

Zwycięzcy gratulujemy!

Szkołę naszą reprezentowali maturzyści technikum budowlanego:

Aneta MIŚKÓW

Justyna SZMIDT

Maria PAWEŁEK

Michał KOWALCZYK

Damian WAGNER

Dawid GUZIUK

Artur ORZECHOWSKI

Piotr PACLER

 

JUNKERS SZKOLI  to program edukacyjny, który marka Junkers-Bosch prowadzi we współpracy ze szkołami średnimi, kształcącymi na kierunkach: technik gazownictwa, technik urządzeń sanitarnych i pokrewnych. Celem programu jest poszerzanie wiedzy uczniów w zakresie nowoczesnych urządzeń i systemów grzewczych. Uczestnicy zyskują przydatną na rynku pracy wiedzę ekspercką oraz biznesową. Program ma także na celu promocję zawodu instalatora urządzeń grzewczych.

W ramach programu marka Junkers-Bosch szkoli nauczycieli w Centrach Szkoleniowych Junkers w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Następnie nauczyciele przekazują zdobytą wiedzę zainteresowanym uczniom, przygotowując ich do testów z trzech obszarów: techniki kondensacyjnej, techniki solarnej i pomp ciepła.

Uczniowie z najlepszymi wynikami w testach zdobywają nagrody: m.in. elektronarzędzia marki Bosch. Nagrodą główną jest kurs i egzamin na uprawnienia gazowe i elektryczne w zakresie eksploatacji. W ramach programu oferowane jest także szkolenie z przedsiębiorczości, które pozwala uzupełnić wiedzę praktyczną uczniów o kompetencje biznesowe.

 

Skip to content