×

Aktualności

Wizyta naszych ambasadorów we Wrocławiu

10.01 (piątek przed feriami) ambasadorowie programu „Szkoła ambasadorem Parlamentu Europejskiego”, pod opieką p. M. Kiełkowskiej, brali udział w spotkaniu we Wrocławiu. Warsztaty regionalne miały na celu wzmocnienie roli uczniów i uczennic w projekcie oraz integrację młodych ambasadorów.

Opublikowano: 21-01-2020

Ferie

Życzymy wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim semestrze.

Opublikowano: 10-01-2020

Sukces akcji charytatywnych

Kółko Wolontariackie w ostatnich dniach przeprowadziło dwie akcje charytatywne. Zwierzęta ze schroniska w Jastrzębiu otrzymały na Gwiazdkę: 27 kg mokrej karmy i 8,2 kg suchej karmy, 1 kg przekąsek dla piesków oraz 4,5 kg suchej karmy dla kociaków. Oprócz tego siedlisko wiklinowe, 4 koce i kołdry. W ramach akcji „Kupon Pomagacza” zebraliśmy na rehabilitację dla […]

Opublikowano: 20-12-2019

Stypendysta Prezesa Rady Ministrów

Uczeń 4 TC, Marek Beer odebrał dzisiaj stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia, wysoką średnią ocen i wzorowe zachowanie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opublikowano: 19-12-2019

Mistrzostwo Szkoły Par w Piłce Siatkowej

Przez trzy wtorki grudnia rozgrywany był turniej o Mistrzostwo Szkoły Par w Piłce Siatkowej. Do gier przystąpiła rekordowa liczba par: 34 chłopców i 8 dziewcząt. Mistrzostwo Szkoły w kategorii dziewcząt zdobyły: – klasy młodsze – Daria Bańczyk i Weronika Tyman z klasy 2Tf, – klasy starsze – Julia Urbanek z klasy 1A i Dorota Janiszewska […]

Opublikowano: 17-12-2019