×

Konkurs Prac Technicznych

Opublikowano: 27-04-2018

W czwartek, 26 kwietnia 2018 r., w Państwowych Szkołach Budownictwa w Bytomiu odbyła się  uroczystość rozdania nagród dla uczestników Konkursu Prac Technicznych.

W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły zdobywając wysokie nagrody: I-sze miejsce w kategorii „Budownictwo – konstrukcje”, oraz nagrodę publiczności  zdobył Michał Godziek z kl. ITA ,

I-sze miejsce w kategorii „Budownictwo – technologia” zdobyli Aleksander Kudyba i Bartosz Gabryś z kl. IITa, Wyróżnienie w kategorii „Budownictwo – projektowanie” zdobyły Anna I Emilia Marcol z kl. IITa, III-cie miejsce w kategorii „Budownictwo – konstrukcje” zdobyła Wiktoria Płoneczka  z kl. IITA, I-sze i II-gie miejsce  kategorii „Drogownictwo” zdobyły Maria Pawełek i Justyna Szmidt z kl. IIITA.

Nagrodami za udział i zaangażowanie w konkursie bez zdobycia miejsca zostali także wyróżnieni  Radosław Kowalski i Gabriel Rosołowski z kl. IITA.

Promotorami prac wykonanych przez uczniów były Barbara Brząkalik, Mariola Sodzawiczny i Ilona Kaźmierczak. W ogólnej punktacji przyznawanej za zaangażowanie w konkurs, ilość wykonanych prac i zdobytych miejsc, nasza szkoła okazała się najlepsza zdobywając najwyższa liczbę punktów.

Gratulujemy!!!

Skip to content