Zastępstwa w dniu 05.10.2022 - 06.10.2022
Barbara Brząkalik / 05.10.2022 środa
lekcja opis zastępca uwagi
0 4 Ta - Uczniowie przychodzą później    
1 3 A - Uczniowie przychodzą później    
2 3 A - Uczniowie przychodzą później    
3 4 F(2) - Pracownia organizacji robót wykończeniowych, 220 Sonia Benisz  
4 4 F(2) - Organizacja robót wykończeniowych, 220 Lucyna Dziuba  
6 4 A(1) - Pracownia organizacji robót budowlanych, 203 Ilona Kaźmierczak złączenie grup
7 3 A(1) - Pracownia organizacji robót budowlanych, 214 Mariola Sodzawiczny złączenie grup
8 4 F(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 4 F(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
8 1 N Magdalena Wróbel-Krakowczyk  
9 1 N Marzena Ledwoń  
       
Grzegorz Buchta / 05.10.2022 środa
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 A - Uczniowie przychodzą później    
4 4 Te - Uczniowie zwolnieni do domu    
5 4 Te - Uczniowie zwolnieni do domu    
6 2 E - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 2 E - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 2 B - Matematyka, 223 Mirosława Strączek  
       
Grażyna Józefara / 05.10.2022 środa
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 C(1) - Język francuski, K1 Ewelina Jenczura  
       
Katarzyna Lazarek / 05.10.2022 środa
lekcja opis zastępca uwagi
11 4 F(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
12 4 F(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
10 2 N Katarzyna Marecka  
11 2 N Marceli Obałek  
       
Anetta Migas / 05.10.2022 środa
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 D(2) - Język niemiecki, 121 Marzena Krauze  
5 Język niemiecki - Język niemiecki, 203 Ilona Kaźmierczak  
6 4 D(2) - Język niemiecki, 11 Luiza Peła  
       
Joanna Wieczorek / 05.10.2022 środa
lekcja opis zastępca uwagi
7 4 E - Matematyka, 221 Henryk Kobiałko  
8 4 F(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 4 F(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 4 F - Uczniowie zwolnieni do domu    
11 4 C - Matematyka, 121 Mirosława Strączek  
12 4 E - Matematyka, 121 Mirosława Strączek  
       
Sonia Benisz / 06.10.2022 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 F - Uczniowie przychodzą później    
2 3 B(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 4 Ta - Uczniowie przychodzą później    
4 4 Td - Wychowanie fizyczne, G1 Barbara Dżaluk za ostatnią lekcję
5 4 Td - Wychowanie fizyczne, G1 Katarzyna Marecka  
6 2 D(2) - Wychowanie fizyczne, G1 Edyta Kaziród  
8 2 F - Wychowanie fizyczne, G1 Katarzyna Maryjosz  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 WF Michał Wychrystenko  
3 WF Edyta Kaziród  
       
Barbara Brząkalik / 06.10.2022 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 G(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 F(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 4 F(2) - Uczniowie przychodzą później    
4 4 Ta - Uczniowie przychodzą później    
5 4 Ta - Uczniowie przychodzą później    
6 4 Ta - Uczniowie przychodzą później    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 1 W Katarzyna Marecka  
       
Grzegorz Buchta / 06.10.2022 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
7 3 B - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 3 B - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 4 Ta - Matematyka rozszerzona, 222 Ilona Kaźmierczak  
10 2 B - Matematyka, 222 Katarzyna Marecka  
11 2 B - Matematyka, 222 Agnieszka Konopka  
       
Grażyna Józefara / 06.10.2022 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 Język francuski - Uczniowie przychodzą później    
3 1 A(1) - Język francuski, K3 Ewelina Jenczura  
4 1 A(1) - Język francuski, K3 Izabella Kwiecień złączenie grup
5 4 F(1) - Język francuski, 103 Katarzyna Winkler  
       
Anetta Migas / 06.10.2022 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 G(2) - Język niemiecki, 121 Anna Szczepańska złączenie grup
3 1 G(2) - Język niemiecki, 121 Anna Szczepańska złączenie grup
4 1 H(2) - Język niemiecki, 121 Katarzyna Winkler  
5 Język niemiecki - Język niemiecki, K3 Tomasz Śliwka  
6 1 C(2) - Język niemiecki, 103 Robert Łukasiak złączenie grup
7 1 C(2) - Język niemiecki, 103 Robert Łukasiak złączenie grup
9 4 C(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 1 N Ilona Kaźmierczak  
       
Joanna Wieczorek / 06.10.2022 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
6 4 C - Matematyka, 113 Mirosława Strączek  
7 4 E - Matematyka, 18 Mirosława Strączek  
9 4 F - Kształtowanie kompetencji, 212 Przemiła Gandor  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN